







![]() | Dziś: | 795 |
![]() | Wczoraj: | 1111 |
![]() | Ten tydzień: | 6739 |
![]() | Poprzedni tydzień: | 7115 |
![]() | Ten miesiąc: | 28364 |
![]() | Poprzedni miesiąc: | 31986 |
![]() | Od początku: | 2594816 |
| Świeżo malowane |
|
|
|
| Urząd Miejski | |||
| Wpisany przez Administrator | |||
| poniedziałek, 15 lipca 2013 17:53 | |||
|
Na początku lipca postanowiliśmy odnowić przystanki autobusowe w Drogomilu i Tarnowie Byckim/Byczu. Na przystanku w Drogomilu zagościł nasz Kot, natomiast w drugi ozdobiono bytomskim logo z trzema wieżami.
|